Het begon allemaal met de kreet: Hoe haal je het uít je hoofd. Inmiddels is het boek “ADHD, Hoe haal je het uit je hoofd?” toe aan zijn achtste druk. Iets waar we erg trots op zijn.
Hét boek voor wie eens anders naar ADHD ADD en het volle hoofd wil kijken. Een heldere uiteenzetting van onze mensgerichte visie. Met humor geschreven voor volwassenen, ouders, partners en professionals.
Heb je genoeg van de stereotypen die er over ADHD en ADD te vertellen zijn? Bijvoorbeeld dat je alleen maar goed kunt functioneren met Reinheid, Rust en Ritalin? Zijn alle ADHD’ers creatief, alleen jij toevallig niet? Wil je op zoek naar jouw kwaliteiten en niet die ‘van je ADHD’?
Bestel het boek “ADHD,Hoe haal je het uít je hoofd?” via Bol.com.
De Engelse vertaling Ahead of ADHD vind je ook als ebook op onder andere Bol.com en Amazon

Wil je alvast een voorproefje? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en download nu de eerste hoofdstukken van het boek.
